Ludzie są podstawą
naszego sukcesu

Ania Smajda-Mościcka

Head of Communications & Performance

Marcin Kubik

Head of Growth

Konrad Łęcki

Head of SEO & Content

Krzysztof Kowalczuk-Fijałkowski

Innovation Lead

Marta Drożdż

Head of International Business Development

Wzajemne zaufanie i szacunek

Jesteśmy przekonani, że te cechy stanowią trwałe spoiwo najbardziej efektywnych zespołów. Dzięki tym wartościom zjednaliśmy sobie naszych specjalistów oraz zadowolenie wieloletnich klientów.

Maciej Woźniak

Założyciel, Prezes Zarządu

Ania Tkaczyk

Partnerka Zarządzająca

Potrzebujesz partnera w cyfrowej rzeczywistości?

Marcin Kubik

Marcin Kubik

Head of Growth

Należymy do

sar

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Doświadczenie w digitalu zdobyte na rynkach polskim i zagranicznym pozwolą nam we wzmacnianiu świadomości marketingowej, w budowaniu dobrych praktyk branżowych oraz w edukacji i wymianie wiedzy.

ige

Jako członek e-Izby bierzemy czynny udział w najciekawszych wydarzeniach i wspólnie budujemy organizację, która jest wsparciem dla firm działających w branży e-commerce w Polsce.

iab

Wśród około 230 członków Związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne i reklamodawcy. Misją IAB, którą podzielamy, jest wspieranie działalności uczestników rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacja internetu jako efektywnego medium poprzez działania promocyjnebadawczeedukacyjne i ochronę prawną.

Nagrody i wyróżnienia

awards1

Jesteśmy na liście najszybciej rosnących agencji na świecie według amerykańskiego Adweeka! W rankingu Adweek Fastest Growing 2020 jesteśmy jedyną agencją z Polski i zajmujemy 5. miejsce w Europie.

280X125-07-280x125

Jesteśmy doceniani globalnie. W 2020 zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody The Drum Marketing Awards. W finale prezentowaliśmy działania dla marki Virgin Mobile, dzięki którym pozyskaliśmy jakościowy ruch na stronach sprzedażowych klienta.

Drum Awards to globalny program nagród, który wyróżnia najlepsze praktyki, firmy i pomysły z branży marketingu. To wyróżnienie za kreatywne myślenie, strategię i innowacje technologiczne, które dowodzą naszych standardów i dobrych praktyk.

Global-Search-Awards-2022-Winner-Badge

W 2022 Whites we współpracy z klientem Sandoz (Ketonal) wygrał Global Search Awards – jeden z najważniejszych międzynarodowych konkursów SEO! Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii „Best Use of Data”.  

W gronie finalistów konkursu znaleźliśmy się już rok wcześniej za współpracę z Nationale-Nederlanden Polska („Best Use of Search, Finanse").

To potwierdzenie, że nasze strategie i podejście data-driven przekłada się na wybitne wyniki biznesowe doceniane na arenie międzynarodowej.

European-Content-Awards-Logo_1_Centre

Zostaliśmy nominowani do finału #EuropeanContentAwards2021 w kategorii „contentowa kampania roku FMCG" za projekt "Ask Team Clean Make Your Life Easier: Community Building Content Campaign" dla marki Henkel. 

Cieszymy się, że nasze kompetencje z zakresu content, wideo, social media są doceniane nie tylko w Polsce, ale i na rynku europejskim.

Logo na stronę Vecton (5)

Podczas IV edycji konkursu Performance Marketing Diamonds CEE zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Best pandemic effects” za współpracę z Muzeum Pamięci Sybiru! 

 

Performance Marketing Diamonds to konkurs organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej skoncentrowany na najbardziej inspirujących i efektywnych działaniach performance w regionie CEE!

Chcesz dołączyć
do naszego zespołu?

Szukasz przestrzeni do rozwoju? Sprawdź, czemu tylu specjalistów zaufało właśnie nam!

Dołącz do nas
Projekt bez tytułu