White Dog


to narzędzie Data Science wspomagające optymalizację SEO w wyszukiwarkach, dzięki zaawansowanej analizie big data oraz metodzie machine learning, jak Learning to Rank, które pozwala ocenić wpływ czynników rankingowych na pozycję w SERP.

Dowiedz się, czym wyróżniają się strony zajmujące najwyższe pozycje w danej kategorii w oparciu o analizę kluczowych czynników onsite, offsite, czy crux dla każdego wyniku. Działaj na danych, a nie na intuicji.

Zamów bezpłatną próbkę badania White Dog dla Twojego serwisu www!

Zamów bezpłatne badanie

Co zyskasz dzięki pełnemu badaniu:

Sprawdź, jakie cechy mają serwisy liderów twojej branży. Czy działają szybciej niż twoja? Dowiedz się jaki UX mają treści z TOP 1-3 i czy twój biznes jest na tej liście.
Dowiedz się jak tworzyć treści by realizowały zakładane cele! Twórz strony docelowe zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi dotyczącymi długości oraz jakości treści! Poznaj szczegółowe wskazówki korzystania z list (punktorów), multimediów oraz danych strukturalnych!
Otrzymasz raport z branży w SERP. Dowiesz się, kto jest liderem, konkurentem oraz poznasz stopień optymalizacji serwisów w podziale na poszczególne czynniki rankingowe.
Zbadaj jaki profil linkowy ma twoja konkurencja i serwisy w TOP 1-3. Nie inwestuj w błędne decyzje, tylko opieraj je na danych. Dobrze stworzony profil linkowy to jeden z najważniejszych czynników rankingowych.
Zbadaj dowolnie zdefiniowane parametry na dużych zbiorach danych, które są dla Ciebie ważne, a nie masz pewności, czy wpływają one na ranking i pozyskiwanie odwiedzin z wyszukiwarki Google.

 

Marki, które rosną dzięki Whitesloga klientów

Etapy badania

Badanie składa się z czterech etapów, ale kluczowym jest ten pierwszy - od fraz, na podstawie których przeprowadzimy badanie, ich ilości i jakości, będzie zależała dalsza analiza. 

whitedog etapy

Przykładowy output badania

Analizowane dane prezentujemy na poszczególnych wykresach dotyczących badania danego czynnika rankingowego w korelacji z pozycją w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

white dog badanie

Osiągaj z nami sukcesy 

nagrody-1