Powrót
Marketing

Wsparcie SEO na kluczowych rynkach dla e-commerce z branży airsoft – Gunfire

WHITES

 

Do grona naszych klientów dołączyła marka Gunfire, która jest liderem na rynku airsoftowym. W ramach współpracy zajmujemy się całościowym wsparciem SEO na terenie Polski i kluczowych dla rozwoju firmy rynków zagranicznych.

Gunfire to sklep wiodący w branży e-commerce, założony w 2007 roku, oferujący repliki broni Airsoft, wyposażenie taktyczne i militarne oraz akcesoria do replik ASG. Swoje usługi świadczy na terenie całej Europy.

Jak pisze Konrad Pochodaj, Dyrektor Marketingu Gunfire:

„Branża Airsoftowa to z punktu widzenia e-commerce trudny temat. Obostrzenia w sieciach reklamowych związane ze specyfiką produktu często mylonego lub błędnie klasyfikowanego w jednej kategorii z bronią palną sprawiają, że prowadzenie kampanii reklamowych, działania SEO, a więc ogólnie – pozyskiwanie wartościowego ruchu stanowi spore wyzwanie."

Nasi specjaliści odnajdują się w skomplikowanych i wymagających tematach. Współpraca rozpoczęła się wraz z początkiem lipca i w ramach niej objęliśmy opiekę SEO nad serwisem https://gunfire.com/ i wspieramy klienta w następujących obszarach:

  • przeprowadzenie pełnego audytu analitycznego serwisu, wskazującego obszary wymagające prac optymalizacyjnych,
  • opracowanie i realizacja strategii SEO dla kluczowych dla klienta rynków, w której w największym stopniu skupimy się na rozwiązaniach mających na celu zwiększenie wolumenu sprzedaży z kanału organicznego,
  • opracowanie i realizacja strategii link building dla wszystkich rynków,
  • prowadzenie prac w zakresie optymalizacji serwisu,
  • tworzenie dedykowanych treści dopasowanych do grupy docelowej oraz zgodnych z dobrymi praktykami SEO.

W kolejnych miesiącach przewidywane jest rozszerzenie współpracy o działania związane z analityką, rozwiązaniami z zakresu Marketing Automation oraz zaawansowanymi badaniami wykorzystującymi Machine Learning oraz AI, zorientowanych na maksymalizację liczby konwersji.

Opiekę nad wszystkimi działaniami sprawuje dedykowany specjalista SEO, współpracujący z ekspertami z różnych obszarów digital marketingu.

„Poszukiwaliśmy agencji SEO posiadającej duże, udokumentowane doświadczenie, pracującej z wymagającym klientem i mogącej pochwalić się sukcesami w skomplikowanych projektach. Nie bez znaczenia były także pozytywne rekomendacje, które docierały do nas z wielu źródeł oraz możliwość wsparcia naszego biznesu także na innych polach, jak chociażby zaawansowane analizy. Już na etapie rozmów wstępnych zespół agencji Whites wykazał się dużym zrozumieniem naszych problemów i otwartością na nasze potrzeby, przedstawiając konkretne propozycje działań i co ważne powiązane z estymacją osiągnięcia konkretnych wyników.

Rozpoczynając naszą współpracę, liczymy, że poza stałym i stabilnym rozwojem naszego SEO, opartym na realizowaniu bardzo konkretnych założeń oraz wsparciem realizowanych przez nas projektów, otworzą się przed nami nowe możliwości, jakie przyniesie nam zaawansowana analityka wspierana przez mechanizmy AI oraz doradztwo i wiedza doświadczonego zespołu specjalistów agencji Whites wybiegająca poza standardowe działania SEO."

- Konrad Pochodaj, Dyrektor Marketingu Gunfire

W Whites specjalizujemy się w budowaniu widoczności marek w Internecie. Cenimy nieszablonowe projekty, w których możemy dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb biznesu klienta. Oprócz SEO oferujemy pełen zakres usług z obszaru digital marketingu: Content Marketing, Social Media czy Growth Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites