Powrót
Marketing

Whites wśród 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie (Adweek Fastest Growing 2020)

WHITES

 

153% – o tyle wzrosły przychody agencji Whites w latach 2017-2019

Whites jest na liście najszybciej rosnących agencji na świecie według amerykańskiego Adweeka! W rankingu Adweek Fastest Growing 2020 jesteśmy jedyną agencją z Polski i 5. w Europie.

„I  am pleased to congratulate you on being named to the second annual Adweek 100: Fastest Growing list (...) we see a very bright future for agencies, even in a time unlike any other we've seen. This honor is a testament to your drive, focus and dedication."


Takimi słowami rozpoczął swoją wiadomość Doug Zanger, senior editor, agencies prestiżowego, amerykańskiego magazynu Adweek.

„To niesamowite, że dynamiczny rozwój naszej agencji został dostrzeżony przez największe medium świata reklamy o zasięgu 6 milionów użytkowników."

– Mówi Anna Tkaczyk – CEO agencji Whites

 

Co wpłynęło na tak szybki rozwój agencji Whites?

Stawiamy na innowacyjność (Data-driven SEO, własna technologia oraz zespół Badań i Analiz), a w digital marketingu jesteśmy ekspertami. Nieustannie się rozwijamy, pogłębiamy i poszerzamy kompetencje w zespole, ale przede wszystkim mamy partnerskie podejście do współpracy z klientami. Wierzymy, że otwartość i wymiana wiedzy przyspiesza rozwój w tej branży. W związku z tym chętnie dzielimy się z innymi naszymi obserwacjami i doświadczeniami. Tworzymy silny zespół specjalistów, którzy swoim zaangażowaniem i wiedzą pomagają klientom osiągać cele biznesowe.

AW_FGA_100_CHART-scaled-1Source: Adweek Fastest Growing 2020

Grupa Digitalowa Whites świadczy usługi digital marketingu 360°‎. Podchodząc kompleksowo do potrzeb klientów, specjalizuje się w Data-driven SEO, Growth Marketingu, Content Marketingu oraz Social Media. Wspiera takie marki jak: PKO Bank Polski, Tefal, Red Bull, Henkel czy Virgin Mobile.

Magazyn Adweek

Adweek  jest globalnym i rzetelnym źródłem informacji oraz newsów w branży marketingowej. Dociera do 6 milionów ekspertów marketingu, w tym dyrektorów i managerów wyższego szczebla, za pośrednictwem materiałów drukowanych, cyfrowych, wydarzeń, podcastów, biuletynów, mediów społecznościowych i aplikacji mobilnych.

O rankingu Adweek: 100 Fastest Growing

Ranking ten wyróżnia duże i małe firmy z całego świata za imponujący i znaczący wzrost w ciągu ostatnich trzech lat.

Więcej informacji o tegorocznym rankingu znajduje się pod linkiem do oficjalnej publikacji.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites