Powrót

Whites w FT 1000: rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie

WHITES

Agencja Whites znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie wyróżnionych przez Financial Times! 180,8% wzrost, innowacyjność i rozwój – dzięki temu znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu ramię w ramię z innymi europejskimi firmami. To doskonałe ukoronowanie 10 lat działania agencji.

Ranking szybko rozwijających się europejskich firm FT-Statista odzwierciedla zmieniający się krajobraz niektórych sektorów od czasu pandemii w 2020 roku. Firmy, które odnotowały wzrost, były wystarczająco odporne, aby przetrwać pomimo ograniczeń związanych z koronawirusem i długotrwałego ograniczenia globalnego łańcucha dostaw.

Nagroda nie byłaby możliwa, bez naszych pracowników, których łączą wspólne wartości, klientów Whites - partnerów w biznesie, którzy darzą nas zaufaniem, i działają transparentnie oraz wszystkich, którzy sprawiają, że Whites może się rozwijać. To nasza wspólna nagroda!

Ranking FT 1000 2022 został opublikowany w gazecie Financial Times oraz na oficjalnej stronie internetowej: https://www.ft.com/ft1000-2022 

Zachęcamy do sprawdzenia!

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites