Powrót

Spotkaj Whites w Austin, TX na SXSW 2022

WHITES

Maciej Woźniak, Założyciel i Prezes Zarządu, reprezentuje Whites na festiwalu SXSW w Austin (TX, USA) między 13 a 16 marca 2022 r.

Whites można spotkać na stoisku w Austin Convention Center na Creative Industries Expo, które organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem organizacji jest promocja polskich firm technologicznych wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. 

Zapraszamy na rozmowy dotyczące data-driven marketingu, narzędzi data science marketingowych, SEO, content marketingu i innych działań w digitalu, które Whites proponuje markom.
Targi Creative Industries Expo odbywają się w ramach SXSW 2022.

Creative Industries Expo (w ramach SXSW)
Termin: 13-16 marca 2022 r.
Strona wydarzenia: www.sxsw.com/exhibitions/creative-industries-expo
Lokalizacja: Austin, USA

 Czym jest SXSW?

 

South by Southwest (SXSW) to wydarzenie celebrujące połączenie przemysłu technologicznego, filmowego, muzycznego i biznesu. 

Podczas równoległych paneli SXSW wiedzą i doświadczeniem podzielą się keynote’ci z różnych części świata m.in.: Nabil Ayers z Beggars Group US (kampanie dla The National, Grimes, St.Vincent), Reggie Fils-Aimé, COO Nintendo of Americo, największego oddziału japońskiej firmy rozrywkowej, Neal Stephenson, autor bestsellerów takich jak Termination Shock, Fall, czy Dodge in Hell, czy Michael E. Kassan, founder i CEO MediaLink i Kevin Mayer, Co-CEO i founder Candle Media.

Tematy najbardziej rozwojowe dla branży reklamowej, technologicznej i startupowej zgłębić będzie można na ścieżkach: advertising and brand experience, health & MedTech, media Industry, Startups i tech industry. 

SXSW
Termin: 11-16 marca 2022 r.
Strona wydarzenia: www.sxsw.com
Lokalizacja: Austin, USA

Zapraszamy na relacje z wydarzenia na profil Maćka Woźniaka na Linkedin.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites