Powrót
Marketing

Whites i Diagnostyka podwójnymi zwycięzcami Performance Marketing Diamonds EU 2024 - najbardziej efektywna kampania SEO oraz Grand Prix!

WHITES

VI edycja konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2024 została rozstrzygnięta. Uroczysta gala finałowa, z udziałem ponad 50 gości z zagranicy, odbyła się 23 maja 2024 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. Tego wieczoru 25 firm z branży e-commerce odebrało wyjątkowe wyróżnienia za swoje osiągnięcia w performance marketingu i afiliacji. Rekordowa edycja konkursu przyciągnęła autorów najbardziej innowacyjnych, skutecznych i wpływowych kampanii marketingu efektywnościowego z całej Europy. Uroczystą galę otworzyli Prezes e-Izby Patrycja Sass-Staniszewska oraz goście specjalni: Poseł Bartłomiej Pejo - Przewodniczący Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii oraz Luca Cassetti - Secretary General Ecommerce Europe. Organizatorem konkursu jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

Performance Marketing Diamonds EU 2024 to najważniejszy konkurs w dziedzinie marketingu dla e-commerce.

Celem jest wyróżnienie wyjątkowych talentów i przełomowych strategii, które zmieniają branżę marketingu cyfrowego. Całość konkursu – od zgłoszeń, przez nominacje, aż po finał – promuje najlepsze praktyki performance i afiliacyjne, w tym optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy typu pay-per-click (PPC), marketing afiliacyjny, kampanie w mediach społecznościowych, rozwiązania agencyjne i in-house, marketing treści i inne. Wszystkie zgrupowane były w 19 kategoriach i 4 grupach tematycznych: Performance & Affiliate Marketing, Content Performance, Creative Performance i Strategy Performance.

gala PDM_2024_BS-7355
Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowa pod wieloma względami, co dowodzi, że potencjał konkursu stale rośnie. VI edycja przyciągnęła najliczniejszą liczbę zgłoszeń w historii Performance Marketing Diamonds EU. Podczas finału w oświetlonych na różowo klasycznych wnętrzach hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się największa uroczysta gala w historii konkursu. Była również integralną częścią pierwszego w historii Europejskiego Szczytu e-Commerce zorganizowanego przez e-Izbę. Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był międzynarodowy networking, ze znaczącą reprezentacją największych organizacji branżowych e-commerce z UE.

Whites i Diagnostyka zdobyli podwójne wyróżnienie na tegorocznej gali finałowej PMD EU 2024.

Wygraliśmy w kategorii "The most effective SEO campaign" oraz otrzymaliśmy Grand Prix za najwyższą ocenę od jurorów konkursu spośród wszystkich zgłoszeń.

Słowa naszego Klienta, Marka Kubickiego - Dyrektora ds. Diagnostyki Kompleksowej, Diagnostyki, CEO Zdrowegeny, Członka Zarządu Diagnostyka Wyrobek, są świetnym podsumowaniem i największą nagrodą:

"10 tysięcy fraz więcej w TOP3. 50% większa sprzedaż w ruchu organicznym. 1,5 miliona większy ruch. Bardzo dziękuję KOCHANEMU zespołowi z Whites, któremu to zawdzięczamy!"

gala PDM_2024_BS-7639
Performance Marketing Diamonds EU to cykliczny konkurs, którego celem jest wyróżnienie i uhonorowanie najlepszych praktyk w dziedzinie marketingu efektywnościowego z całej Europy. Kapituła konkurs dąży do wyrażenia uznania dla kreatywności, innowacyjności i skuteczności specjalistów ds. marketingu i ich zespołów. 

gala PDM_2024_BS-7900

Jesteśmy niezwykle dumni z zespołu projektowego Whites i Diagnostyki. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego sukcesu! 

Zobacz wypowiedź Anny Tkaczyk, Managing Partner w Whites, która opowiada co jest kluczem do tak udanej i partnerskiej współpracy pomiędzy Diagnostyką i Whites. 


Zobacz wypowiedź Moniki Zielińskiej-Tymochowicz, Senior Account Manager w Whites, która prowadzi ten projekt z ramienia Client Service.Zobacz zwycięskie case study naszej współpracy z Diagnostyką!

 

Pytania i odpowiedzi

Każdego roku, Izba Gospodarki Elektronicznej organizuje prestiżowy konkurs, który nagradza agencje marketingowe i czołowych przedstawicieli rynku e-commerce za wykorzystywanie pełnego potencjału marketingu efektywnościowego
Organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej, która reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.
W konkursie mogą wziąć udział agencje marketingowe i przedstawicieli rynku e-commerce.

W VI edycji konkursu, który odbył się w 2024 roku były następujące bloki tematyczne:

  • Performance & Affiliate Marketing
  • Creative Performance
  • Content Performance
  • Strategy Performance

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który wesprze Cię w działaniach marketingowych, napisz do nas.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites