Powrót
Marketing

Red Bull rozszerza współpracę z Whites — wsparcie SEO dla Red Bull MOBILE

WHITES

 

Od niemal roku wspieramy markę Red Bull — lidera w branży napojów energetycznych. W maju 2020 rozszerzyliśmy współpracę i od tego czasu w obszarze kompleksowych działań SEO wspieramy również Red Bull MOBILE — międzynarodową markę świadczącą usługi telefonii komórkowej.

W Polsce Red Bull MOBILE z powodzeniem wystartował w 2011 roku jako oferta telekomunikacyjna operatora Play – jednocześnie w wersji na kartę i na abonament.

Naszą rolą jest zapewnienie strategicznego wsparcia w obszarze SEO dla strony www.redbullmobile.pl poprzez rekomendowanie i realizowanie działań optymalizacyjnych. Podczas pracy nad projektem kluczowe jest dla nas sukcesywne wdrażanie priorytetowych zmian, które z kolei w dłuższej perspektywie, wpłyną na realizację celu naszej współpracy – poprawy widoczności serwisu. Odpowiadamy również za link building. Nad poprawnością przebiegu całego procesu oraz stałym monitoringiem wyników czuwa dedykowany ekspert SEO.

W najbliższych miesiącach będziemy kontynuować prace optymalizacyjno-wdrożeniowe w zakresie najbardziej istotnych elementów z punktu widzenia serwisu.

Działania dotyczące marki Red Bull w obszarze SEO prowadzimy od sierpnia 2019. W ramach projektu wzmacniamy pozycję portalu www.redbull.pl w wynikach wyszukiwania Google, poprzez tworzenie na jego potrzeby wartościowego contentu. Pisaliśmy o tym w informacji o początkach naszej współpracy.

Budowanie widoczności serwisów w wyszukiwarkach jest jednym z obszarów ekspertyzy Whites. Jako partner strategiczny podchodzimy do biznesu Klienta w sposób holistyczny. Skupiamy się na wdrożeniu strategii digitalowych, które nie tylko przynoszą oczekiwane efekty, ale często przerastają początkowe estymacje. Dobór naszych usług, m.in. Data-driven SEO, Content Marketingu, Social Media czy Performance Marketingu, zawsze jest kwestią indywidualną i zależy od specyfiki biznesu klienta.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites