Powrót
Marketing

Portal marki Red Bull ze wsparciem Whites

WHITES

 

Lider rynku napojów energetycznych, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek - Red Bull dołączył do grona klientów Whites, nawiązując współpracę w obszarze działań SEO.

Portal www.redbull.pl skupia się na realizacji misji marki - dodawania skrzydeł ludziom i ich pomysłom. Zespół redakcyjny serwisu przygotowuje artykuły z szeroko rozumianych dziedzin sportu i kultury, a także nt. zawodników, artystów i wydarzeń ze świata Red Bulla.

W ramach współpracy z Red Bull zajmiemy się optymalizacją serwisu www.redbull.pl, aby był bardziej przyjazny wyszukiwarkom, będziemy wspierać markę w budowaniu wartościowego contentu na stronie oraz zadbamy o link building. Dodatkowo zapewnimy opiekę dedykowanego specjalisty SEO, który zajmie się stałym monitoringiem wyników oraz pozycji na określone grupy fraz, a także konsultacjami SEO.

„Optymalizacja serwisu www.redbull.pl będzie przedsięwzięciem nieszablonowym. Naszym celem jest sprawienie, aby ta marka na stałe zagościła wśród grona najlepszych serwisów poświęconych sportowi, gamingowi oraz muzyce.

Analiza stanu wyjściowego wskazała na to, że zespół redaktorski Red Bulla posiada duży potencjał tworzenia materiałów, które są w stanie zyskać świetną widoczność na pierwszych stronach z wynikami Google. Redakcja tworzy obecnie wyczerpujące i wartościowe merytorycznie teksty. Naszą rolą będzie wsparcie w zakresie dopasowania do zaleceń SEO, aby uzyskać najlepsze możliwe efekty.

Wyzwanie, jakie przyjęliśmy jest ambitne. Byłoby też pewnie nieosiągalne, gdyby nie ogromna energia, jaką dysponuje zespół Red Bulla."

- Krzysztof Wałaszewski, SEO Specialist w Whites

W Whites specjalizujemy się w budowaniu widoczności marek w internecie. Dla naszych klientów wdrażamy strategie działań digitalowych i osiągamy maksymalne efekty dzięki dobieraniu optymalnych narzędzi, m.in. SEO, kampanii PPC, Content Marketingu czy Social Media Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites