Powrót
Marketing

Nowy klient Whites – Virgin Mobile Polska

WHITES

 

Virgin Mobile Polska, największy wirtualny operator telekomunikacyjny w Polsce, dołączył do grona Klientów Whites.

Virgin Mobile to pierwszy wirtualny dostawca telefonii komórkowej, działający od 1999 w Wielkiej Brytanii, w Polsce od 2012. Virgin Mobile jest częścią ogromnej grupy Virgin, na czele której stoi Richard Branson.

Nasza współpraca z Virgin Mobile zakłada kompleksowe działania SEO:

  • optymalizację techniczną i contentową serwisu https://virginmobile.pl,
  • rozbudowywanie profilu linkowego,
  • ścisłą kooperację przy tworzonych treściach na stronę.

„Optymalizacja witryny Virgin Mobile przedstawia się jako bardzo ciekawe zadanie. Ważnym jej elementem będzie wspólna praca z Klientem nad treścią oferowaną przez serwis. Kolejną płaszczyzną naszych działań będzie przekucie siły PR marki na moc SEO. Po zapoznaniu się z zespołem Virgin Mobile jestem przekonany, że prace optymalizacyjne pójdą sprawnie, dzięki czemu szybko będziemy mogli cieszyć się z planowanych efektów."

- Krzysztof Wałaszewski, SEO Specialist w Whites

Naszym celem jest zwiększenie odwiedzin, a przez to wzrost konwersji z wyników organicznych Google oraz wzmocnienie obecności brandu w wynikach organicznych przez działania wizerunkowe.

„Wybraliśmy Whites po dogłębnej analizie działań zaproponowanych przez agencję. Kompleksowe podejście do optymalizacji naszego serwisu, zrozumienie branży w której działamy oraz przedstawienie strategii SEO odpowiadającej na nasze potrzeby, zdecydowały o rozpoczęciu współpracy. Ponadto spośród wszystkich firm Whites wykazał się najlepszym podejściem do obsługi klienta."

- Mateusz Piotrowski, PR Manager Virgin Mobile Polska

W Whites specjalizujemy się w budowaniu widoczności marek w internecie. Dla Naszych Klientów wdrażamy strategie działań digitalowych i osiągamy maksymalne efekty dzięki dobieraniu optymalnych narzędzi, m.in SEO, kampanii PPC, Content Marketingu czy Social Media Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites