Powrót
Marketing

Nowa strona i wsparcie kreatywne dla startupu technologicznego Applica

WHITES

 

Do grona klientów Whites dołączyła Applica - firma dostarczająca, wspomagane przez AI, rozwiązania dla biznesu służące do przetwarzania tekstu i obróbki dokumentów elektronicznych. W ramach współpracy stworzyliśmy m.in. zoptymalizowaną stronę www.applica.ai oraz explainer video.

Zarządzanie dokumentami elektronicznymi i automatyzacja procesów w tym zakresie bywa trudna, szczególnie dlatego, że większość treści w dokumentach firmowych to tekst nieustrukturyzowany. Applica wychodzi naprzeciw współczesnym problemom organizacji, dla których podstawowe narzędzia takie jak OCR (od ang. optical character recognition) są niewystarczające. Dzięki zastosowaniu AI ich produkt - Applica RTA to jedyne rozwiązanie technologiczne, które przetwarza zarówno zwykły tekst, jak i częściowo ustrukturyzowane dokumenty.

Nasza współpraca z Applica rozpoczęła się w marcu tego roku. Jej zakres obejmował stworzenie nowej strony internetowej, któremu towarzyszyło pełne wsparcie SEO oraz wdrożenie rozwiązań Marketing Automation.

Nasz zespół kreatywny przygotował również prawie 2-minutowe explainer video, które w przystępny sposób prezentuje odbiorcom jak produkt Applica jest w stanie ułatwić pracę nad automatyzacją procesów związanych z obrotem dokumentów w firmie.

 

Kontynuacją współpracy jest wsparcie w dotarciu do klientów z rynku USA za pomocą narzędzi Growth Marketingu.

„Dzięki współpracy z Whites udało nam się wcielić naszą wizję w życie. Zespół agencji pomógł nam stworzyć treści przedstawiające naszą technologię w kreatywny i angażujący sposób. Dzięki temu możemy docierać do odbiorców na całym świecie. Niewątpliwie, w przyszłości będziemy kontynuować współpracę przy kolejnych projektach."

- Bridget Sweeny, Dyrektorka Marketingu Applica

W Whites, cenimy projekty, dzięki którym możemy łączyć różne kompetencje. Do digital marketingu podchodzimy strategicznie, dobierając najbardziej skuteczne rozwiązania dopasowane do biznesu klienta. W przypadku współpracy z Applica kluczowe okazały się kompetencje deweloperskie oraz kreatywne.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites