Powrót
Marketing

Nowa spółka grupy digitalowej Whites na rynku Marketing Automation – agencja Vecton

WHITES

 

Startująca dzisiaj agencja Vecton pomaga firmom optymalnie wykorzystać narzędzia Marketing Automation i Customer Data Platform. Na jej czele stoi Arek Kustra.

Vecton specjalizuje się we  wdrażaniu, rozwijaniu oraz ewaluacji procesów automatyzacji. Współpracuje z dostawcami aż siedmiu technologii Marketing Automation oraz Customer Data Platform. Zespół Vectona to wieloletni praktycy, z doświadczeniem w różnych branżach, znający mocne i słabe strony poszczególnych rozwiązań MarTechu. Dzięki temu klienci spółki otrzymują technologię, która w 100% spełnia ich potrzeby biznesowe.

„Vecton to przede wszystkim grupa świetnych ekspertów, dostarczających usługę na światowym poziomie. Jestem przekonany, że poszerzenie grupy Whites o zespół Vectona pozwoli nam jeszcze lepiej wspierać klientów w budowaniu biznesu online."

- Maciej Woźniak, Prezes Zarządu grupy digitalowej Whites

„Chcemy, aby nasze doświadczenie i wiedza zapracowały jak najszerzej na rynku, wyzwalając potencjał danych, personalizacji i automatyzacji."

- Arek Kustra, CEO Vecton

W ciągu ostatnich miesięcy konsumenci zaczęli kupować online jeszcze częściej, więc oczekiwania firm co do Marketing Automation i Customer Data Platform również wzrosły. Jednocześnie wyzwaniem dla biznesów jest poprawa efektywności już wdrożonych technologii oraz brak zasobów i/lub kompetencji do obsługi narzędzi MA i CDP.

„W trakcie setek rozmów, które prowadziłem z klientami, pewne wyzwania pojawiały się cały czas niezależnie od branży czy skali biznesu, np. trudność w wyborze narzędzia, brak czasu lub umiejętności, aby wykorzystać ich pełen potencjał. Vecton posiada wszelkie zasoby i kompetencje, żeby im sprostać."

Dawid Szymula, Sales Director

Vecton jest częścią grupy digitalowej Whites. Nasz zespół to ponad 100 ekspertów m.in. social media, content marketing, growth marketing czy SEO. Realizujemy złożone projekty, wspierając transformację cyfrową naszych klientów. Działamy w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych, m.in. dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii czy Austrii.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites