Powrót
Marketing

Łukasz Adamski, Maciej Puławski i Mikołaj Sokołowski dołączają do Działu Performance

WHITES

 

Wraz z początkiem roku nasz Dział Performance powiększył się o trzech specjalistów, którzy wesprą nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na zdjęciu od lewej Mikołaj Sokołowski, Łukasz Adamski oraz Maciej Puławski.

Mikołaj Sokołowski dotychczas rozwijał swoją karierę w GoldenLine, a do Whites dołączył w charakterze Specjalisty Performance. Jego zadaniem będzie szycie na miarę strategii Performance Marketingowych dla naszych klientów.

Łukasz Adamski przez wiele lat był związany z GroupM, ostatnio pełniąc rolę Managera SEM. W Whites, oprócz pracy z klientami, będzie poszerzał kompetencje i zakres działań agencji w m.in obszarze programmatica.

Z kolei Maciej Puławski wcześniej współpracował m.in. z Emplo, a teraz zajmie się rozwojem marketing automation oraz e-commerce, zwłaszcza w ramach tworzonych przez agencję platform kontentowych.

„Powiększenie Działu Performance to istotny krok w rozwoju Agencji. Dzięki nowym członkom zespołu będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o realizację celów naszych Klientów i jeszcze lepszą synergię działań. Wszyscy trzej specjaliści, oprócz tego, że posiadają świetne kompetencje techniczne, są otwarci, przedsiębiorczy i gotowi na ambitne wyzwania."

Wojciech Spychalski, Head of Performance Marketing w Whites

Dowiedz się więcej o naszych usługach z zakresu Performance Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites