Powrót
Marketing

Etam nowym Klientem Whites

WHITES

 

Miło nam ogłosić, że do grona naszych Klientów dołączyła marka Etam. Francuska ikona bielizny, istniejąca od ponad 100 lat, posiada stale rozwijającą się sieć sklepów stacjonarnych w Polsce i na całym świecie.

Etam zorganizowało konkurs na obsługę SEO dla ich sklepu internetowego www.etam.pl, w asortymencie którego znajdują się bielizna dzienna i nocna, kostiumy kąpielowe, odzież plażowa, akcesoria, rajstopy, legginsy i ubrania sportowe.

Po weryfikacji naszych dotychczasowych działań w branży e-commerce, zostaliśmy wybrani jako jedyna agencja, która sprostała oczekiwaniom Etam. Celem prowadzonych przez nas działań w branży e-commerce jest zwiększenie ilości odwiedzin klientów z wyszukiwarki, a co za tym idzie - wzrostu sprzedaży w serwisie.

„Przykładamy bardzo dużą wagę do potrzeb Klienta i transparentności na każdym etapie działań. Wiemy, że właściwa strategia SEO i jej egzekucja to klucz do uzyskania jakościowych efektów. Cieszymy się, że Etam zdecydowało się na prowadzenie optymalizacji ich sklepu internetowego razem z nami."

- Anna Ałaszkiewicz, Partner Zarządzająca Whites

W Whites specjalizujemy się w budowaniu widoczności marek w internecie. Dla Naszych Klientów wdrażamy strategie działań digitalowych i osiągamy maksymalne efekty dzięki dobieraniu optymalnych narzędzi, m.in SEO, kampanii PPC, Content Marketingu czy Social Media Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites