Powrót
Marketing

Antyweb wśród klientów Whites

WHITES

 

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że do grona naszych Klientów dołączył Antyweb, jeden z najpopularniejszych i największych opiniotwórczych serwisów blogowych o technologiach i trendach w internecie.

Na Antyweb autorzy poruszają tematy związane m.in z mediami, e-sportem i biznesem oraz felietony dotyczące rynku technologii. Znajdują się na nim również recenzje sprzętu komputerowego np. smartfonów, laptopów czy tabletów. 

Nasza współpraca rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku od strategii SEO i obecnie obejmuje stałe działania z zakresu pozycjonowania. Zajmujemy się między innymi:

  • optymalizacją serwisu pod kątem SEO,
  • stałą współpracą z Redakcją Antyweb,
  • szkoleniem redakcji z zakresu SEO,
  • wsparciem przy tworzeniu struktury serwisu.

Oprócz tego nasi eksperci przekazują bieżące rekomendacje korzystając z naszych autorskich narzędzi.

„Pierwsze miesiące współpracy pokazały, że Whites był właściwym wyborem. Doceniam przede wszystkim sprawną komunikację, proaktywność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych działań."

 – Grzegorz Marczak, właściciel i Redaktor Naczelny Antyweb 

 

W Whites specjalizujemy się w budowaniu widoczności marek w internecie. Dla Naszych Klientów wdrażamy strategie działań digitalowych i osiągamy efekty dzięki dobieraniu optymalnych rozwiązań, m.in SEO, kampanii PPC, Content Marketingu czy Social Media Marketingu.

WHITES

form-newsletter-bg

Dołącz do Digital Insiders Network! Zapisz się na powiadomienia o wydarzeniach w Whites